В. Сухомлинський:

«Школа  -  це  тонкий   і  чутливий   музичний  інструмент, який    творить   мелодію  людської  гармонії, що  впливає   на  думку   кожного  вихованця, але  творить   тоді, коли  інструмент  добре  настроєний»

23 березня вчителем Кукуль Г. І. було проведено відкритий урок у 1 класі з "Я досліджую світ". Учні вивчали життя птахів, знайомилися з перелітніми та осілими пташками, досліджували їх розвиток від гніздечка і до дорослого птаха, з цікавістю виконували завдання, висловлювали свої думки про бережливе ставлення до природи, співали.

Дякуємо Анні Іванівні за організацію уроку  на високому методичному рівні та учням за їх активність та велике бажання вчитись і пізнавати нове.

05. 03. 2024 р. , вихователем ГПД Савко О. Ю. , був проведений відкритий виховний захід "Хай буде весна".

Цікавий, яскравий, насичений і дуже креативний виступ!!!

Було проведено акцію "Млинець для захисника".

Бажаємо вчителю творчих успіхів на святій і нелегкій учительській ниві, талановитих і вдячних учнів!!!